معارفه انجمن های علمی و جلسه معارفه دانشجویان کامپیوتر دانشگاه امام رضا(ع)

نوشته شده در نوشته شده در اخبار

جلسه معارفه انجمن های علمی دانشگاه امام رضا در تاریخ نهم دی ماه ۱۳۹۸ تشکیل شد.

جلسه معارفه دانشجویان کامپیوتر دانشگاه امام رضا در تاریخ بیست وهشتم دی ماه

مشروح جلسه:

دکتر خندان دل با معرفی انجمن وسبقه تاریخی ان جلسه را شروع کردند،درباره همایش و فعالیت هایی که تا ان روز صورت گرفته بود توضیحاتی را دادند.اعضای انجمن را معرفی و از توانایی های انجمن وشخص خودشان سخن گفتند.

مهندس عین القضات نیز در تکمیل سخنان ایشان مطالبی را افزودند و در مورد فعالیت هایی که دانشجویان برای تکمیل و معرفی هرچه بیشتر این همایش به جامعه ی دانشجویی لازم به انجام است توضیحاتی دادند.

دکتر خندان دل وظایف مختلفی  که دانشجویان میتوانند به انجمن برای برگزاری هرچه بهتر ششمین همایش ملی فنی مهندسی کمک کنند را یک به یک شرح دادند.

دکتر خندان دل ضمن معرفی انجمن و فعالیت های صورت گرفته اخیر و اهداف تعیین شده برای برگزاری این دوره از همایش روز ملی مهندس توضیحات لازم را خدمت دانشجویان دانشگاه امام رضا (ع) ذکر نمودند .

فعالیت هایی که انتظار می رود که دانشجویان امام رضا در این دوره داشته باشند به طور کامل توسط دکتر خندان دل تشریح شد . و از دانشجویان خواسته شد که مدیریت فضای مجازی را برعهده بگیرند  و دکتر خندان دل با ذکر جزییات برای هریک از وظایف به سخنان خود خاتمه دادند.

مهندس عین القضات در تکمیل سخنان جناب دکتر فرموند که محوریت اصلی  تکمیل و معرفی این دوره از همایش به جامعه ی دانشجویی توسط دانشجویان صورت خواهد گرفت . و تمامی فعالیت های مربوط به همایش برمحوریت دانشجویی خواهد بود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *