بخش واحدهای مشاوره‌ای

نوشته شده در نوشته شده در واحدهای مشاوره‌ای

انجمن شرکت‌های فنی، مهندسی و مشاوره‌ای خراسان رضوی به‌منظور ایجاد رقابت سالم بین شرکت‌ها و واحدهای مشاوره‌‌دهنده در زمینه سیستم‌های مدیریتی و لزوم تشویق شرکت‌های ذی ربط در حوزه کار مشاوره، درنظر دارد تا از بین شرکت‌ها و واحدهای مشاور، یک واحد را به‌عنوان واحد مشاوره‌ای نمونه انتخاب نماید.

شرکت‌های مشاور علاقه‌مند می‌توانند پرسشنامه تایید صلاحیت واحدهای مشاوره‌ای را تکمیل کرده و مدارک بیان شده در آن پرسشنامه را به دبیرخانه انجمن شرکت‌های فنی، مهندسی و مشاوره‌ای استان خراسان رضوی ارسال و در فرآیند مذکور شرکت نمایند.

پس از بررسی پرسشنامه و مدارک ارائه شده واحدهای مشاوره‌ای که بتوانند صلاحیت شرکت در همایش را کسب کنند باید فرم عوامل، ضوابط و امتیازات برای انتخاب واحد مشاوره‌ای تایید صلاحیت‌شده نمونه را تکمیل کنند.

لازم به توضیح است که بررسی نهایی مستندات واحدهای مشاوره‌ای متقاضی و امتیازدهی به آن‌ها، لیست واحدهای متقاضی براساس امتیازات مکتسبه از سوی دبیرخانه تنظیم و پس از بررسی در کمیته راهبری انتخاب واحدهای مشاوره‌ای نمونه، واحد نمونه سال ۹۸ انتخاب و طی همایش بزرگداشت آئین روز ملی مهندسی واحد ذی ربط تقدیر می‌گردد.

مهلت ارسال مدارک و شرکت در فرآیند انتخاب واحد مشاوره‌ای نمونه

۳۰ بهمن ماه ۱۳۹۸

مراحل شرکت در همایش:

گام اول: تکمیل پرسشنامه واحدهای مشاوره‌ای (پس از تکمیل پرسشنامه همکاران ما پرسشنامه شمارا بررسی کرده و پیامک دریافت اطلاعات برای شما ارسال خواهند کرد)

گام دوم: ارسال مدارک مورد نیاز از طرق زیر:

۱٫تمامی مدارک به‌صورت JPG بر روی CD ذخیره شود و به دبیرخانه انجمن به آدرس خ دانشگاه-دانشگاه ۱۸-ساختمان ۹۹۹-واحد ۳۰۳

۲٫تمامی مدارک به‌صورت فایل زیپ به آدرس ایمیل info@nef6.ir

**متقاضیان توجه فرمایید درصورت عدم ارسال مدارک تا قبل از تاریخ مقرر شده (۳۰ بهمن ماه) امکان شرکت در داوری این بخش برای شما امکان پذیر نخواهد بود

گام سوم: پس از دریافت مدارک ارسالی توسط دبیرخانه و تطبیق آن‌ها با پرسشنامه تکمیل شده (درصورت تکمیل بودن مدارک) ارسال کد پیگیری به شماره همراه

گام چهارم: پس از اجرای پروسه داوری، ارسال امتیاز کسب شده به شماره همراه

گام پنجم: صدور کارت حضور در همایش (درصورت قرارگیری در لیست واحدهای برتر صدور کارت برای ۲ نفر در غیر اینصورت صدور کارت برای ۱ نفر صورت می‌گیرد)

(درصورت قرارگیری در لیست واحدهای برتر) گام ششم: دریافت جوایز واحدهای مشاوره‌ای

گام هفتم: صدور گواهی‌نامه حضور در همایش

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *